| Kód produktu: | TB-TISK-2323S |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 124,477 € |
| Cena bez DPH: | 102,874 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 5 dní |
| Skladem: | 0 ks |
| Hmotnost Netto: | 2 kg |
| Rozměr prospektu: | 2300x2300 mm |
| Specifikace: | samotný banner |
| Výška: | 2300 mm |
| Šířka: | 2300 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 102,874 € | 124,477 € | ||
| 3 + | 97,701 € | 118,218 € | ||
| 5 + | 92,570 € | 112,009 € | ||
| 10 + | 88,465 € | 107,042 € |
PVC Banner s tunýlky a plnobarevným tiskem
Určeno pro teleskopické bannerové výstavní stěny. Banner opatřen ve vrchní a spodní části tunýlky pro nasunutí na tyče konstrukce.
Pouze samotný potištěný banner bez vypínací konstrukce, tu je nutné dokoupit zvlášť.
| Cena bez DPH: | 121,018 € |
| Cena s DPH | 146,432 € |
| Cena bez DPH: | 148,686 € |
| Cena s DPH | 179,911 € |
| Cena bez DPH: | 344,499 € |
| Cena s DPH | 416,844 € |
| Cena bez DPH: | 148,686 € |
| Cena s DPH | 179,911 € |
| Cena bez DPH: | 121,018 € |
| Cena s DPH | 146,432 € |
| Cena bez DPH: | 254,023 € |
| Cena s DPH | 307,368 € |
| Cena bez DPH: | 172,250 € |
| Cena s DPH | 208,422 € |
| Cena bez DPH: | 139,655 € |
| Cena s DPH | 168,983 € |
| Cena bez DPH: | 71,757 € |
| Cena s DPH | 86,826 € |