







| Kód produktu: | 172704 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 34,927 € |
| Cena bez DPH: | 28,866 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,300 kg |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 240 mm |
| Šířka: | 90 mm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
| 1 Balení: | 5 PÁRŮ ks |
| Umístění: | na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
Podlahové označení "Stopa" pro identifikaci pochozích prostor, skladovacích prostor, chodníků atd.
| Cena bez DPH: | 24,665 € |
| Cena s DPH | 29,845 € |
| Cena bez DPH: | 27,795 € |
| Cena s DPH | 33,632 € |
| Cena bez DPH: | 19,889 € |
| Cena s DPH | 24,065 € |
| Cena bez DPH: | 9,183 € |
| Cena s DPH | 11,111 € |
| Cena bez DPH: | 8,688 € |
| Cena s DPH | 10,513 € |
| Cena bez DPH: | 13,836 € |
| Cena s DPH | 16,741 € |
| Cena bez DPH: | 28,866 € |
| Cena s DPH | 34,927 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 35,207 € |
| Cena s DPH | 42,600 € |
| Cena bez DPH: | 45,460 € |
| Cena s DPH | 55,007 € |
| Cena bez DPH: | 61,067 € |
| Cena s DPH | 73,890 € |
| Cena bez DPH: | 105,085 € |
| Cena s DPH | 127,153 € |
| Cena bez DPH: | 9,183 € |
| Cena s DPH | 11,111 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 61,067 € |
| Cena s DPH | 73,890 € |
| Cena bez DPH: | 111,386 € |
| Cena s DPH | 134,777 € |
| Cena bez DPH: | 23,060 € |
| Cena s DPH | 27,902 € |
| Cena bez DPH: | 19,889 € |
| Cena s DPH | 24,065 € |