

| Kód produktu: | 180704 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 5,613 € |
| Cena bez DPH: | 4,639 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,05 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Barva: | Žlutá |
| Šířka: | 314 mm |
| Hloubka: | 252 mm |
| Tloušťka: | 0,4 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
DURABLE 180804 - Podlahové značení okénko pro prospekt A5, odnímatelné
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 22,537 € |
| Cena s DPH | 27,270 € |
| Cena bez DPH: | 23,727 € |
| Cena s DPH | 28,710 € |
| Cena bez DPH: | 22,989 € |
| Cena s DPH | 27,816 € |
| Cena bez DPH: | 13,793 € |
| Cena s DPH | 16,690 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 60,878 € |
| Cena s DPH | 73,663 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 19,992 € |
| Cena s DPH | 24,190 € |
| Cena bez DPH: | 60,878 € |
| Cena s DPH | 73,663 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |