

| Kód produktu: | 180704 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 136,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 113,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,05 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Barva: | Žlutá |
| Šířka: | 314 mm |
| Hloubka: | 252 mm |
| Tloušťka: | 0,4 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
DURABLE 180804 - Podlahové značení okénko pro prospekt A5, odnímatelné
| Cena bez DPH: | 24,00 Kč |
| Cena s DPH | 29,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,00 Kč |
| Cena s DPH | 29,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 794,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 855,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 034,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 701,00 Kč |
| Cena s DPH | 848,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 131,00 Kč |
| Cena s DPH | 158,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,00 Kč |
| Cena s DPH | 29,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 184,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 432,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 549,00 Kč |
| Cena s DPH | 664,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 794,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,00 Kč |
| Cena s DPH | 29,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,00 Kč |
| Cena s DPH | 29,04 Kč |