




| Kód produktu: | 114210 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 753,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 449,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Značka: | DURABLE |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 1000 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Hloubka: | 200 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na zem |
DURABLE 114210 - Značicí sprejová tyč DURALINE EasyTrack S na značení vnitřních i venkovních ploch
Značení permanentním sprejem je vhodnou alternativou samolepících značkovacích pásek k vymezování prostoru firemních a skladových ploch.
| Cena bez DPH: | 560,00 Kč |
| Cena s DPH | 677,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 560,00 Kč |
| Cena s DPH | 677,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 560,00 Kč |
| Cena s DPH | 677,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 804,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 794,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 355,00 Kč |
| Cena s DPH | 429,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 549,00 Kč |
| Cena s DPH | 664,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 487,00 Kč |
| Cena s DPH | 589,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 794,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 705,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 273,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 456,00 Kč |
| Cena s DPH | 551,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 211,00 Kč |
| Cena s DPH | 255,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 184,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 432,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 701,00 Kč |
| Cena s DPH | 848,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 675,00 Kč |
| Cena s DPH | 816,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 794,43 Kč |