



| Kód produktu: | UMSD007000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4,932 € |
| Cena bez DPH: | 4,076 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 877 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,202 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 156x162x35 mm |
| Výška: | 166 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Kapacita: | 1x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4,076 € | 4,932 € | ||
| 45 + | 3,870 € | 4,683 € | ||
| 90 + | 3,746 € | 4,533 € | ||
| 135 + | 3,623 € | 4,384 € |
Nástěnný plastový zásobník na letáky A5 - ca 250 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k uchycení na zeď.
Obsah zásobníku zhruba: 250 listů (135g) formátu A5
Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 156 x 162 (72) x 35 mm
| Cena bez DPH: | 7,122 € |
| Cena s DPH | 8,618 € |
| Cena bez DPH: | 7,122 € |
| Cena s DPH | 8,618 € |
| Cena bez DPH: | 4,076 € |
| Cena s DPH | 4,932 € |
| Cena bez DPH: | 3,376 € |
| Cena s DPH | 4,085 € |
| Cena bez DPH: | 3,499 € |
| Cena s DPH | 4,234 € |
| Cena bez DPH: | 1,811 € |
| Cena s DPH | 2,192 € |
| Cena bez DPH: | 10,992 € |
| Cena s DPH | 13,301 € |
| Cena bez DPH: | 10,539 € |
| Cena s DPH | 12,753 € |
| Cena bez DPH: | 132,524 € |
| Cena s DPH | 160,354 € |
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 18,526 € |
| Cena s DPH | 22,417 € |
| Cena bez DPH: | 30,959 € |
| Cena s DPH | 37,461 € |
| Cena bez DPH: | 27,913 € |
| Cena s DPH | 33,774 € |
| Cena bez DPH: | 4,076 € |
| Cena s DPH | 4,932 € |
| Cena bez DPH: | 104,199 € |
| Cena s DPH | 126,081 € |
| Cena bez DPH: | 16,879 € |
| Cena s DPH | 20,424 € |
| Cena bez DPH: | 3,705 € |
| Cena s DPH | 4,483 € |
| Cena bez DPH: | 30,959 € |
| Cena s DPH | 37,461 € |