



| Kód produktu: | UMSD007000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 877 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,202 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 156x162x35 mm |
| Výška: | 166 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Kapacita: | 1x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 99,00 Kč | 119,79 Kč | ||
| 45 + | 94,00 Kč | 113,74 Kč | ||
| 90 + | 91,00 Kč | 110,11 Kč | ||
| 135 + | 88,00 Kč | 106,48 Kč |
Nástěnný plastový zásobník na letáky A5 - ca 250 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k uchycení na zeď.
Obsah zásobníku zhruba: 250 listů (135g) formátu A5
Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 156 x 162 (72) x 35 mm
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,00 Kč |
| Cena s DPH | 99,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 85,00 Kč |
| Cena s DPH | 102,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,00 Kč |
| Cena s DPH | 53,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 80,00 Kč |
| Cena s DPH | 96,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 435,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 311,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 586,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 372,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 894,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 081,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 882,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 907,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 969,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 172,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,00 Kč |
| Cena s DPH | 53,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,00 Kč |
| Cena s DPH | 214,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 139,00 Kč |
| Cena s DPH | 168,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 756,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 124,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |