

| Kód produktu: | 3C104 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,474 € |
| Cena bez DPH: | 9,483 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 178 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 3x250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 103x140x32 mm |
| Výška: | 218 mm |
| Šířka: | 109 mm |
| Hloubka: | 112 mm |
| Kapacita: | 3x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stěnu i stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,483 € | 11,474 € | ||
| 50 + | 9,195 € | 11,126 € | ||
| 100 + | 8,826 € | 10,679 € | ||
| 250 + | 8,333 € | 10,083 € |
Pultový plastový zásobník na letáky 3x DL 1/3A4 nad sebou stojací - ca 750 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníků zhruba: 3x 250 listů (135g) formátu DL 1/3A4
| Cena bez DPH: | 9,811 € |
| Cena s DPH | 11,872 € |
| Cena bez DPH: | 3,489 € |
| Cena s DPH | 4,222 € |
| Cena bez DPH: | 8,908 € |
| Cena s DPH | 10,779 € |
| Cena bez DPH: | 39,778 € |
| Cena s DPH | 48,132 € |
| Cena bez DPH: | 16,379 € |
| Cena s DPH | 19,819 € |
| Cena bez DPH: | 2,381 € |
| Cena s DPH | 2,881 € |
| Cena bez DPH: | 8,662 € |
| Cena s DPH | 10,481 € |
| Cena bez DPH: | 7,841 € |
| Cena s DPH | 9,487 € |
| Cena bez DPH: | 148,071 € |
| Cena s DPH | 179,165 € |
| Cena bez DPH: | 8,005 € |
| Cena s DPH | 9,686 € |
| Cena bez DPH: | 2,545 € |
| Cena s DPH | 3,080 € |
| Cena bez DPH: | 59,606 € |
| Cena s DPH | 72,123 € |