


| Kód produktu: | EX-24ECC |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 20,357 € |
| Cena bez DPH: | 16,824 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 26 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 4x250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 152x117x31 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Šířka: | 315 mm |
| Hloubka: | 125 mm |
| Kapacita: | 4x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu i stůl |
| Provedení: | Variabilní |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 16,824 € | 20,357 € | ||
| 25 + | 15,962 € | 19,314 € | ||
| 51 + | 15,470 € | 18,719 € | ||
| 101 + | 14,977 € | 18,123 € |
Pultový plastový stojánek na letáky 4xA5 nad sebou - ca 1000 prospektů
Možnost položení na pult, nebo k zavěšení na stěnu. Lze odejmout vnitřní přepážku a vytvořit tak jednoduchý stojánek.
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny.
Obsah zásobníků zhruba: 4x 250 listů (135g) formátu A5
Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH) 152 x 117 (70) x 31 mm
| Cena bez DPH: | 16,044 € |
| Cena s DPH | 19,414 € |
| Cena bez DPH: | 10,505 € |
| Cena s DPH | 12,711 € |
| Cena bez DPH: | 68,937 € |
| Cena s DPH | 83,414 € |
| Cena bez DPH: | 15,265 € |
| Cena s DPH | 18,470 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 3,734 € |
| Cena s DPH | 4,518 € |
| Cena bez DPH: | 8,453 € |
| Cena s DPH | 10,228 € |
| Cena bez DPH: | 3,160 € |
| Cena s DPH | 3,823 € |
| Cena bez DPH: | 7,345 € |
| Cena s DPH | 8,888 € |
| Cena bez DPH: | 3,980 € |
| Cena s DPH | 4,816 € |
| Cena bez DPH: | 4,144 € |
| Cena s DPH | 5,015 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |