



| Kód produktu: | UMSDAS023 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9,714 € |
| Cena bez DPH: | 8,028 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 35 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 2x300 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 150x115x38 mm |
| Výška: | 290 mm |
| Šířka: | 221 mm |
| Hloubka: | 115 mm |
| Kapacita: | 2x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stůl |
| Provedení: | Variabilní |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8,028 € | 9,714 € | ||
| 25 + | 7,616 € | 9,216 € | ||
| 51 + | 7,369 € | 8,917 € | ||
| 101 + | 7,163 € | 8,668 € |
Pultový plastový stojánek na letáky 2x DL 1/3A4 vedle sebe stojací - ca 600 prospektů
Možno odejmout vnitřní přepážku a vytvořit tak jednoduchý stojánek.
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníků zhruba: 2x 300 listů (135g) formátu DL 1/3A4
Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH) 150 x 115 (73) x 38 mm
| Cena bez DPH: | 76,986 € |
| Cena s DPH | 93,154 € |
| Cena bez DPH: | 148,497 € |
| Cena s DPH | 179,682 € |
| Cena bez DPH: | 59,778 € |
| Cena s DPH | 72,331 € |
| Cena bez DPH: | 2,552 € |
| Cena s DPH | 3,089 € |
| Cena bez DPH: | 26,101 € |
| Cena s DPH | 31,583 € |
| Cena bez DPH: | 16,756 € |
| Cena s DPH | 20,275 € |
| Cena bez DPH: | 16,427 € |
| Cena s DPH | 19,876 € |
| Cena bez DPH: | 10,333 € |
| Cena s DPH | 12,504 € |
| Cena bez DPH: | 9,345 € |
| Cena s DPH | 11,308 € |
| Cena bez DPH: | 8,934 € |
| Cena s DPH | 10,810 € |
| Cena bez DPH: | 16,879 € |
| Cena s DPH | 20,424 € |
| Cena bez DPH: | 15,932 € |
| Cena s DPH | 19,278 € |