



| Kód produktu: | LA6PXS-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2,485 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 270 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,081 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 105 mm |
| Šířka: | 148 mm |
| Hloubka: | 41 mm |
| Formát: | A6 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2,053 € | 2,485 € | ||
| 30 + | 2,012 € | 2,435 € | ||
| 120 + | 1,930 € | 2,336 € | ||
| 240 + | 1,807 € | 2,186 € |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A6 ve tvaru L na šířku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 7,187 € |
| Cena s DPH | 8,696 € |
| Cena bez DPH: | 3,203 € |
| Cena s DPH | 3,876 € |
| Cena bez DPH: | 5,914 € |
| Cena s DPH | 7,156 € |
| Cena bez DPH: | 2,341 € |
| Cena s DPH | 2,832 € |
| Cena bez DPH: | 2,875 € |
| Cena s DPH | 3,478 € |
| Cena bez DPH: | 2,546 € |
| Cena s DPH | 3,081 € |
| Cena bez DPH: | 4,066 € |
| Cena s DPH | 4,920 € |
| Cena bez DPH: | 4,066 € |
| Cena s DPH | 4,920 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,485 € |
| Cena bez DPH: | 5,996 € |
| Cena s DPH | 7,255 € |
| Cena bez DPH: | 7,187 € |
| Cena s DPH | 8,696 € |
| Cena bez DPH: | 2,628 € |
| Cena s DPH | 3,180 € |