





| Kód produktu: | 480823 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 82,703 € |
| Cena bez DPH: | 68,350 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,792 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 420 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 68,350 € | 82,703 € | ||
| 10 + | 64,901 € | 78,531 € | ||
| 20 + | 61,494 € | 74,408 € | ||
| 50 + | 58,785 € | 71,130 € |
| Cena bez DPH: | 5,049 € |
| Cena s DPH | 6,110 € |
| Cena bez DPH: | 23,276 € |
| Cena s DPH | 28,164 € |
| Cena bez DPH: | 16,831 € |
| Cena s DPH | 20,365 € |
| Cena bez DPH: | 34,524 € |
| Cena s DPH | 41,774 € |
| Cena bez DPH: | 23,276 € |
| Cena s DPH | 28,164 € |
| Cena bez DPH: | 14,080 € |
| Cena s DPH | 17,037 € |
| Cena bez DPH: | 11,248 € |
| Cena s DPH | 13,610 € |