





| Kód produktu: | 480823 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 2 014,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 665,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,792 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 420 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 665,00 Kč | 2 014,65 Kč | ||
| 10 + | 1 581,00 Kč | 1 913,01 Kč | ||
| 20 + | 1 498,00 Kč | 1 812,58 Kč | ||
| 50 + | 1 432,00 Kč | 1 732,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 567,00 Kč |
| Cena s DPH | 686,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 343,00 Kč |
| Cena s DPH | 415,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 567,00 Kč |
| Cena s DPH | 686,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 841,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 017,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 274,00 Kč |
| Cena s DPH | 331,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 410,00 Kč |
| Cena s DPH | 496,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 123,00 Kč |
| Cena s DPH | 148,83 Kč |