





| Kód produktu: | 1800474040 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 43,941 € |
| Cena bez DPH: | 36,315 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 610 mm |
| Šířka: | 520 mm |
| Hloubka: | 490 mm |
| Objem: | 90 l |
| Umístění: | Na zem |
Velký plastový odpadkový koš DURABLE DURABIN 90 Modrý - Odpadkový koš čtvercového tvaru. Objem 90 litrů
| Cena bez DPH: | 11,531 € |
| Cena s DPH | 13,952 € |
| Cena bez DPH: | 11,531 € |
| Cena s DPH | 13,952 € |
| Cena bez DPH: | 11,531 € |
| Cena s DPH | 13,952 € |
| Cena bez DPH: | 11,531 € |
| Cena s DPH | 13,952 € |
| Cena bez DPH: | 43,660 € |
| Cena s DPH | 52,829 € |
| Cena bez DPH: | 36,315 € |
| Cena s DPH | 43,941 € |
| Cena bez DPH: | 44,973 € |
| Cena s DPH | 54,418 € |
| Cena bez DPH: | 31,883 € |
| Cena s DPH | 38,579 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 11,531 € |
| Cena s DPH | 13,952 € |
| Cena bez DPH: | 18,342 € |
| Cena s DPH | 22,194 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 31,883 € |
| Cena s DPH | 38,579 € |
| Cena bez DPH: | 32,417 € |
| Cena s DPH | 39,224 € |
| Cena bez DPH: | 20,066 € |
| Cena s DPH | 24,279 € |
| Cena bez DPH: | 11,202 € |
| Cena s DPH | 13,555 € |
| Cena bez DPH: | 295,445 € |
| Cena s DPH | 357,489 € |