





| Kód produktu: | 1800474010 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 44,068 € |
| Cena bez DPH: | 36,420 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 610 mm |
| Šířka: | 520 mm |
| Hloubka: | 490 mm |
| Objem: | 90 l |
| Umístění: | Na zem |
Velký plastový odpadkový koš DURABLE DURABIN 90 Bílý - Odpadkový koš čtvercového tvaru. Objem 90 litrů
| Cena bez DPH: | 11,564 € |
| Cena s DPH | 13,992 € |
| Cena bez DPH: | 11,564 € |
| Cena s DPH | 13,992 € |
| Cena bez DPH: | 11,564 € |
| Cena s DPH | 13,992 € |
| Cena bez DPH: | 11,564 € |
| Cena s DPH | 13,992 € |
| Cena bez DPH: | 43,786 € |
| Cena s DPH | 52,981 € |
| Cena bez DPH: | 9,259 € |
| Cena s DPH | 11,204 € |
| Cena bez DPH: | 11,564 € |
| Cena s DPH | 13,992 € |
| Cena bez DPH: | 12,593 € |
| Cena s DPH | 15,237 € |
| Cena bez DPH: | 9,342 € |
| Cena s DPH | 11,303 € |
| Cena bez DPH: | 19,877 € |
| Cena s DPH | 24,051 € |
| Cena bez DPH: | 11,564 € |
| Cena s DPH | 13,992 € |
| Cena bez DPH: | 12,634 € |
| Cena s DPH | 15,287 € |
| Cena bez DPH: | 296,296 € |
| Cena s DPH | 358,519 € |
| Cena bez DPH: | 12,593 € |
| Cena s DPH | 15,237 € |
| Cena bez DPH: | 18,395 € |
| Cena s DPH | 22,258 € |
| Cena bez DPH: | 10,905 € |
| Cena s DPH | 13,195 € |
| Cena bez DPH: | 9,259 € |
| Cena s DPH | 11,204 € |