



| Kód produktu: | 1800798010 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 39,224 € |
| Cena bez DPH: | 32,417 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Minimální odběr: | 2 kusy |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,7 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 590 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 360 mm |
| Objem: | 40 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| Cena s DPH | 15,193 € |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| Cena s DPH | 15,193 € |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| Cena s DPH | 15,193 € |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| Cena s DPH | 15,193 € |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| Cena s DPH | 15,193 € |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| Cena s DPH | 15,193 € |
| Cena bez DPH: | 69,019 € |
| Cena s DPH | 83,513 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 36,315 € |
| Cena s DPH | 43,941 € |
| Cena bez DPH: | 28,806 € |
| Cena s DPH | 34,855 € |
| Cena bez DPH: | 11,202 € |
| Cena s DPH | 13,555 € |
| Cena bez DPH: | 20,066 € |
| Cena s DPH | 24,279 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 28,806 € |
| Cena s DPH | 34,855 € |
| Cena bez DPH: | 31,883 € |
| Cena s DPH | 38,579 € |
| Cena bez DPH: | 32,417 € |
| Cena s DPH | 39,224 € |
| Cena bez DPH: | 36,315 € |
| Cena s DPH | 43,941 € |
| Cena bez DPH: | 11,531 € |
| Cena s DPH | 13,952 € |
| Cena bez DPH: | 11,531 € |
| Cena s DPH | 13,952 € |