



| Kód produktu: | 1800798010 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 955,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 790,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Minimální odběr: | 2 kusy |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,7 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 590 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 360 mm |
| Objem: | 40 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 306,00 Kč |
| Cena s DPH | 370,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 306,00 Kč |
| Cena s DPH | 370,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 306,00 Kč |
| Cena s DPH | 370,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 306,00 Kč |
| Cena s DPH | 370,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 306,00 Kč |
| Cena s DPH | 370,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 306,00 Kč |
| Cena s DPH | 370,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 682,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 035,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 168,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 413,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 223,00 Kč |
| Cena s DPH | 269,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 281,00 Kč |
| Cena s DPH | 340,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,00 Kč |
| Cena s DPH | 320,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 329,00 Kč |
| Cena s DPH | 398,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 560,00 Kč |
| Cena s DPH | 677,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 885,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 070,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 329,00 Kč |
| Cena s DPH | 398,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 447,00 Kč |
| Cena s DPH | 540,87 Kč |