


| Kód produktu: | CHBLB60x80 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 55,106 € |
| Cena bez DPH: | 45,543 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 84 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,3 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 520x720 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Teak |
| Výška: | 800 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 45,543 € | 55,106 € | ||
| 10 + | 43,278 € | 52,366 € | ||
| 20 + | 40,972 € | 49,576 € | ||
| 50 + | 39,160 € | 47,384 € |
Dřevěná Křídová tabule formátu 60x80cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy světle hnědá.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 72,143 € |
| Cena s DPH | 87,293 € |
| Cena bez DPH: | 77,661 € |
| Cena s DPH | 93,970 € |
| Cena bez DPH: | 95,450 € |
| Cena s DPH | 115,494 € |
| Cena bez DPH: | 46,531 € |
| Cena s DPH | 56,302 € |
| Cena bez DPH: | 46,531 € |
| Cena s DPH | 56,302 € |
| Cena bez DPH: | 92,238 € |
| Cena s DPH | 111,608 € |
| Cena bez DPH: | 24,089 € |
| Cena s DPH | 29,148 € |
| Cena bez DPH: | 29,319 € |
| Cena s DPH | 35,475 € |
| Cena bez DPH: | 13,918 € |
| Cena s DPH | 16,841 € |
| Cena bez DPH: | 16,924 € |
| Cena s DPH | 20,478 € |
| Cena bez DPH: | 34,589 € |
| Cena s DPH | 41,853 € |
| Cena bez DPH: | 20,465 € |
| Cena s DPH | 24,763 € |
| Cena bez DPH: | 18,942 € |
| Cena s DPH | 22,919 € |
| Cena bez DPH: | 74,449 € |
| Cena s DPH | 90,084 € |
| Cena bez DPH: | 56,208 € |
| Cena s DPH | 68,011 € |
| Cena bez DPH: | 49,331 € |
| Cena s DPH | 59,690 € |
| Cena bez DPH: | 25,036 € |
| Cena s DPH | 30,294 € |
| Cena bez DPH: | 31,172 € |
| Cena s DPH | 37,718 € |
| Cena bez DPH: | 48,672 € |
| Cena s DPH | 58,893 € |
| Cena bez DPH: | 56,002 € |
| Cena s DPH | 67,762 € |
| Cena bez DPH: | 66,996 € |
| Cena s DPH | 81,065 € |