


| Kód produktu: | CHBLB40x120 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 58,712 € |
| Cena bez DPH: | 48,522 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 80 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,4 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 320x1120 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Teak |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 48,522 € | 58,712 € | ||
| 10 + | 46,100 € | 55,781 € | ||
| 20 + | 43,678 € | 52,851 € | ||
| 50 + | 41,749 € | 50,516 € |
Dřevěná Křídová tabule formátu 40x120cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy světle hnědá.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 71,921 € |
| Cena s DPH | 87,025 € |
| Cena bez DPH: | 77,422 € |
| Cena s DPH | 93,681 € |
| Cena bez DPH: | 91,954 € |
| Cena s DPH | 111,264 € |
| Cena bez DPH: | 95,156 € |
| Cena s DPH | 115,139 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 91,954 € |
| Cena s DPH | 111,264 € |
| Cena bez DPH: | 24,015 € |
| Cena s DPH | 29,058 € |
| Cena bez DPH: | 29,228 € |
| Cena s DPH | 35,366 € |
| Cena bez DPH: | 13,875 € |
| Cena s DPH | 16,789 € |
| Cena bez DPH: | 16,872 € |
| Cena s DPH | 20,415 € |
| Cena bez DPH: | 34,483 € |
| Cena s DPH | 41,724 € |
| Cena bez DPH: | 66,790 € |
| Cena s DPH | 80,816 € |
| Cena bez DPH: | 56,034 € |
| Cena s DPH | 67,802 € |
| Cena bez DPH: | 45,402 € |
| Cena s DPH | 54,937 € |
| Cena bez DPH: | 74,220 € |
| Cena s DPH | 89,806 € |
| Cena bez DPH: | 55,829 € |
| Cena s DPH | 67,553 € |
| Cena bez DPH: | 31,076 € |
| Cena s DPH | 37,601 € |
| Cena bez DPH: | 24,959 € |
| Cena s DPH | 30,200 € |
| Cena bez DPH: | 49,179 € |
| Cena s DPH | 59,507 € |
| Cena bez DPH: | 18,883 € |
| Cena s DPH | 22,849 € |