




| Kód produktu: | UWSSD10068 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 82,091 € |
| Cena bez DPH: | 67,844 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,2 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Materiál: | Dřevo |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 880 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 67,844 € | 82,091 € | ||
| 10 + | 64,435 € | 77,967 € | ||
| 20 + | 61,068 € | 73,892 € | ||
| 50 + | 58,357 € | 70,612 € |
Dřevěná Křídová tabule s rámem 50 mm, hluboká 22 mm
Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití do zákrytu. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
Dodáváno s montážní sadou. Vhodné pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kancláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 77,454 € |
| Cena s DPH | 93,719 € |
| Cena bez DPH: | 91,992 € |
| Cena s DPH | 111,310 € |
| Cena bez DPH: | 95,195 € |
| Cena s DPH | 115,186 € |
| Cena bez DPH: | 46,407 € |
| Cena s DPH | 56,152 € |
| Cena bez DPH: | 46,407 € |
| Cena s DPH | 56,152 € |
| Cena bez DPH: | 29,240 € |
| Cena s DPH | 35,381 € |
| Cena bez DPH: | 13,881 € |
| Cena s DPH | 16,796 € |
| Cena bez DPH: | 16,879 € |
| Cena s DPH | 20,423 € |
| Cena bez DPH: | 34,497 € |
| Cena s DPH | 41,741 € |
| Cena bez DPH: | 20,411 € |
| Cena s DPH | 24,697 € |
| Cena bez DPH: | 58,234 € |
| Cena s DPH | 70,463 € |
| Cena bez DPH: | 37,372 € |
| Cena s DPH | 45,220 € |
| Cena bez DPH: | 82,053 € |
| Cena s DPH | 99,285 € |
| Cena bez DPH: | 48,131 € |
| Cena s DPH | 58,239 € |
| Cena bez DPH: | 48,049 € |
| Cena s DPH | 58,140 € |
| Cena bez DPH: | 57,906 € |
| Cena s DPH | 70,066 € |
| Cena bez DPH: | 36,386 € |
| Cena s DPH | 44,027 € |
| Cena bez DPH: | 47,926 € |
| Cena s DPH | 57,991 € |
| Cena bez DPH: | 65,791 € |
| Cena s DPH | 79,607 € |
| Cena bez DPH: | 82,094 € |
| Cena s DPH | 99,334 € |