







| Kód produktu: | UWSS010061 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 99,244 € |
| Cena bez DPH: | 82,020 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,2 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Materiál: | Dřevo |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 1230 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 82,020 € | 99,244 € | ||
| 10 + | 77,915 € | 94,277 € | ||
| 20 + | 73,810 € | 89,310 € | ||
| 50 + | 70,525 € | 85,336 € |
Dřevěná Křídová tabule s rámem 50 mm, hluboká 22 mm
Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití do zákrytu. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
Dodáváno s montážní sadou. Vhodné pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kancláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 71,921 € |
| Cena s DPH | 87,025 € |
| Cena bez DPH: | 91,954 € |
| Cena s DPH | 111,264 € |
| Cena bez DPH: | 95,156 € |
| Cena s DPH | 115,139 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 24,015 € |
| Cena s DPH | 29,058 € |
| Cena bez DPH: | 13,875 € |
| Cena s DPH | 16,789 € |
| Cena bez DPH: | 16,872 € |
| Cena s DPH | 20,415 € |
| Cena bez DPH: | 34,483 € |
| Cena s DPH | 41,724 € |
| Cena bez DPH: | 20,402 € |
| Cena s DPH | 24,687 € |
| Cena bez DPH: | 47,906 € |
| Cena s DPH | 57,967 € |
| Cena bez DPH: | 36,371 € |
| Cena s DPH | 44,009 € |
| Cena bez DPH: | 58,210 € |
| Cena s DPH | 70,434 € |
| Cena bez DPH: | 57,882 € |
| Cena s DPH | 70,037 € |
| Cena bez DPH: | 37,356 € |
| Cena s DPH | 45,201 € |
| Cena bez DPH: | 48,112 € |
| Cena s DPH | 58,215 € |
| Cena bez DPH: | 48,030 € |
| Cena s DPH | 58,116 € |
| Cena bez DPH: | 82,061 € |
| Cena s DPH | 99,294 € |
| Cena bez DPH: | 67,816 € |
| Cena s DPH | 82,057 € |
| Cena bez DPH: | 65,764 € |
| Cena s DPH | 79,574 € |