




| Kód produktu: | UWSSD10061 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 99,314 € |
| Cena bez DPH: | 82,078 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,2 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Materiál: | Dřevo |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1230 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 82,078 € | 99,314 € | ||
| 10 + | 77,972 € | 94,346 € | ||
| 20 + | 73,866 € | 89,378 € | ||
| 50 + | 70,581 € | 85,403 € |
Dřevěná Křídová tabule s rámem 50 mm, hluboká 22 mm
Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití do zákrytu. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
Dodáváno s montážní sadou. Vhodné pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kancláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 77,438 € |
| Cena s DPH | 93,700 € |
| Cena bez DPH: | 91,973 € |
| Cena s DPH | 111,287 € |
| Cena bez DPH: | 95,176 € |
| Cena s DPH | 115,162 € |
| Cena bez DPH: | 46,397 € |
| Cena s DPH | 56,140 € |
| Cena bez DPH: | 46,397 € |
| Cena s DPH | 56,140 € |
| Cena bez DPH: | 29,234 € |
| Cena s DPH | 35,373 € |
| Cena bez DPH: | 13,878 € |
| Cena s DPH | 16,792 € |
| Cena bez DPH: | 16,875 € |
| Cena s DPH | 20,419 € |
| Cena bez DPH: | 34,490 € |
| Cena s DPH | 41,733 € |
| Cena bez DPH: | 20,406 € |
| Cena s DPH | 24,692 € |
| Cena bez DPH: | 58,222 € |
| Cena s DPH | 70,449 € |
| Cena bez DPH: | 67,830 € |
| Cena s DPH | 82,074 € |
| Cena bez DPH: | 48,039 € |
| Cena s DPH | 58,128 € |
| Cena bez DPH: | 36,379 € |
| Cena s DPH | 44,018 € |
| Cena bez DPH: | 47,916 € |
| Cena s DPH | 57,979 € |
| Cena bez DPH: | 65,777 € |
| Cena s DPH | 79,590 € |
| Cena bez DPH: | 48,122 € |
| Cena s DPH | 58,227 € |
| Cena bez DPH: | 37,364 € |
| Cena s DPH | 45,210 € |
| Cena bez DPH: | 82,037 € |
| Cena s DPH | 99,264 € |
| Cena bez DPH: | 57,894 € |
| Cena s DPH | 70,051 € |