




| Kód produktu: | UWSSD10046 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 58,175 € |
| Cena bez DPH: | 48,079 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,4 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Materiál: | Dřevo |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 680 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 48,079 € | 58,175 € | ||
| 10 + | 45,696 € | 55,292 € | ||
| 20 + | 43,271 € | 52,358 € | ||
| 50 + | 41,340 € | 50,021 € |
Dřevěná Křídová tabule s rámem 50 mm, hluboká 22 mm
Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití do zákrytu. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
Dodáváno s montážní sadou. Vhodné pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kancláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 77,502 € |
| Cena s DPH | 93,777 € |
| Cena bez DPH: | 92,048 € |
| Cena s DPH | 111,379 € |
| Cena bez DPH: | 95,254 € |
| Cena s DPH | 115,257 € |
| Cena bez DPH: | 46,435 € |
| Cena s DPH | 56,187 € |
| Cena bez DPH: | 46,435 € |
| Cena s DPH | 56,187 € |
| Cena bez DPH: | 29,258 € |
| Cena s DPH | 35,403 € |
| Cena bez DPH: | 13,889 € |
| Cena s DPH | 16,806 € |
| Cena bez DPH: | 16,889 € |
| Cena s DPH | 20,436 € |
| Cena bez DPH: | 34,518 € |
| Cena s DPH | 41,767 € |
| Cena bez DPH: | 20,423 € |
| Cena s DPH | 24,712 € |
| Cena bez DPH: | 67,886 € |
| Cena s DPH | 82,142 € |
| Cena bez DPH: | 47,956 € |
| Cena s DPH | 58,026 € |
| Cena bez DPH: | 82,104 € |
| Cena s DPH | 99,346 € |
| Cena bez DPH: | 36,408 € |
| Cena s DPH | 44,054 € |
| Cena bez DPH: | 57,941 € |
| Cena s DPH | 70,109 € |
| Cena bez DPH: | 82,145 € |
| Cena s DPH | 99,396 € |
| Cena bez DPH: | 58,270 € |
| Cena s DPH | 70,507 € |
| Cena bez DPH: | 48,161 € |
| Cena s DPH | 58,275 € |
| Cena bez DPH: | 37,395 € |
| Cena s DPH | 45,248 € |
| Cena bez DPH: | 65,831 € |
| Cena s DPH | 79,656 € |