


| Kód produktu: | CHBBL70x90 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 65,891 € |
| Cena bez DPH: | 54,456 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 93 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 620x820 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 900 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 54,456 € | 65,891 € | ||
| 10 + | 51,739 € | 62,604 € | ||
| 20 + | 49,022 € | 59,317 € | ||
| 50 + | 46,841 € | 56,678 € |
Dřevěná Křídová tabule formátu 70x90cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy Černý lak.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 77,794 € |
| Cena s DPH | 94,130 € |
| Cena bez DPH: | 92,200 € |
| Cena s DPH | 111,562 € |
| Cena bez DPH: | 95,411 € |
| Cena s DPH | 115,447 € |
| Cena bez DPH: | 46,512 € |
| Cena s DPH | 56,279 € |
| Cena bez DPH: | 46,512 € |
| Cena s DPH | 56,279 € |
| Cena bez DPH: | 89,525 € |
| Cena s DPH | 108,325 € |
| Cena bez DPH: | 30,212 € |
| Cena s DPH | 36,556 € |
| Cena bez DPH: | 13,912 € |
| Cena s DPH | 16,834 € |
| Cena bez DPH: | 16,917 € |
| Cena s DPH | 20,470 € |
| Cena bez DPH: | 34,575 € |
| Cena s DPH | 41,836 € |
| Cena bez DPH: | 20,457 € |
| Cena s DPH | 24,753 € |
| Cena bez DPH: | 42,107 € |
| Cena s DPH | 50,950 € |
| Cena bez DPH: | 160,692 € |
| Cena s DPH | 194,437 € |
| Cena bez DPH: | 124,100 € |
| Cena s DPH | 150,161 € |
| Cena bez DPH: | 8,520 € |
| Cena s DPH | 10,310 € |
| Cena bez DPH: | 125,293 € |
| Cena s DPH | 151,605 € |
| Cena bez DPH: | 4,528 € |
| Cena s DPH | 5,478 € |
| Cena bez DPH: | 166,701 € |
| Cena s DPH | 201,708 € |
| Cena bez DPH: | 27,495 € |
| Cena s DPH | 33,269 € |
| Cena bez DPH: | 64,910 € |
| Cena s DPH | 78,542 € |
| Cena bez DPH: | 82,033 € |
| Cena s DPH | 99,260 € |
| Cena bez DPH: | 202,634 € |
| Cena s DPH | 245,187 € |
| Cena bez DPH: | 411,319 € |
| Cena s DPH | 497,696 € |