


| Kód produktu: | CHBBL56x170 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 96,074 € |
| Cena bez DPH: | 79,400 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 124 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,2 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 480x1620 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1700 mm |
| Šířka: | 560 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 79,400 € | 96,074 € | ||
| 10 + | 75,452 € | 91,297 € | ||
| 20 + | 71,464 € | 86,471 € | ||
| 50 + | 68,298 € | 82,640 € |
Dřevěná Křídová tabule formátu 56x170cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy Černý lak.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 77,714 € |
| Cena s DPH | 94,034 € |
| Cena bez DPH: | 92,105 € |
| Cena s DPH | 111,447 € |
| Cena bez DPH: | 95,313 € |
| Cena s DPH | 115,328 € |
| Cena bez DPH: | 46,464 € |
| Cena s DPH | 56,221 € |
| Cena bez DPH: | 46,464 € |
| Cena s DPH | 56,221 € |
| Cena bez DPH: | 89,433 € |
| Cena s DPH | 108,213 € |
| Cena bez DPH: | 30,181 € |
| Cena s DPH | 36,519 € |
| Cena bez DPH: | 13,898 € |
| Cena s DPH | 16,817 € |
| Cena bez DPH: | 16,900 € |
| Cena s DPH | 20,449 € |
| Cena bez DPH: | 34,539 € |
| Cena s DPH | 41,793 € |
| Cena bez DPH: | 20,436 € |
| Cena s DPH | 24,727 € |
| Cena bez DPH: | 18,257 € |
| Cena s DPH | 22,090 € |
| Cena bez DPH: | 15,995 € |
| Cena s DPH | 19,354 € |
| Cena bez DPH: | 26,850 € |
| Cena s DPH | 32,489 € |
| Cena bez DPH: | 14,309 € |
| Cena s DPH | 17,314 € |
| Cena bez DPH: | 224,918 € |
| Cena s DPH | 272,150 € |
| Cena bez DPH: | 291,283 € |
| Cena s DPH | 352,452 € |
| Cena bez DPH: | 25,000 € |
| Cena s DPH | 30,250 € |
| Cena bez DPH: | 136,102 € |
| Cena s DPH | 164,683 € |
| Cena bez DPH: | 10,362 € |
| Cena s DPH | 12,538 € |
| Cena bez DPH: | 86,554 € |
| Cena s DPH | 104,731 € |
| Cena bez DPH: | 157,401 € |
| Cena s DPH | 190,456 € |
| Cena bez DPH: | 576,933 € |
| Cena s DPH | 698,088 € |