


| Kód produktu: | CHBBL56x170 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 336,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 931,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 124 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,2 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 480x1620 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1700 mm |
| Šířka: | 560 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 931,00 Kč | 2 336,51 Kč | ||
| 10 + | 1 835,00 Kč | 2 220,35 Kč | ||
| 20 + | 1 738,00 Kč | 2 102,98 Kč | ||
| 50 + | 1 661,00 Kč | 2 009,81 Kč |
Dřevěná Křídová tabule formátu 56x170cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy Černý lak.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 1 890,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 286,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 411,00 Kč |
| Cena s DPH | 497,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 840,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 016,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 497,00 Kč |
| Cena s DPH | 601,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 327,00 Kč |
| Cena s DPH | 395,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 947,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 565,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 496,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 070,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 015,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 648,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 959,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 986,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 033,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 851,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 029,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 381,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 038,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 265,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 790,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 665,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 434,65 Kč |