


| Kód produktu: | 919-351-134 |
| Dodavatel: | Produs |
| Cena s DPH: | 245,578 € |
| Cena bez DPH: | 202,957 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | na dotaz |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 25 kg |
| Specifikace: | PN-EN 1929-1:2001 |
| Nosnost: | 175 kg |
| Výška: | 1070 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 970 mm |
| Objem: | 175 l |
| Typ kol: | Otočná |
| Průměr kola: | 125 mm |
Povrch: Lesklý - pozinkováno - pochromováno, s dodatečným, průhledným vypalovacím lakem.
| Cena bez DPH: | 202,957 € |
| Cena s DPH | 245,578 € |
| Cena bez DPH: | 192,444 € |
| Cena s DPH | 232,857 € |
| Cena bez DPH: | 176,427 € |
| Cena s DPH | 213,477 € |
| Cena bez DPH: | 192,444 € |
| Cena s DPH | 232,857 € |
| Cena bez DPH: | 176,427 € |
| Cena s DPH | 213,477 € |