











| Kód produktu: | PMPZEDUPA4CASE |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 460,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 860,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 7,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Kov/Plast |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1460 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Skládací |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 860,00 Kč | 3 460,60 Kč | ||
| 3 + | 2 717,00 Kč | 3 287,57 Kč | ||
| 5 + | 2 574,00 Kč | 3 114,54 Kč | ||
| 10 + | 2 460,00 Kč | 2 976,60 Kč |
Mobilní oboustranný skládací stojan na letáky ZED UP na 6x A4 s odnosným kufrem
Stojan s plochami o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů. Nový profil stojanu vytváří ucelený atraktivní design.
Stojan ZED UP je navržen tak, aby nabízel dostupnost na letáky a katalogy ze všech stran a zároveň, aby zabíral minimum prostoru.
Kvalitní povrchová úprava z eloxovaného hliníku s kombinací Akrylátovho skla
Rozměr postaveného stojanu 1460x256x370 mm (VxŠxH)
Rozměr složeného stojanu 110x256x400 mm (VxŠxH)
Dodáváno včetně přepravního kufříku
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 2 860,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 460,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 400,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 114,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 908,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 098,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 882,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 327,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 693,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 048,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 923,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 398,00 Kč |
| Cena s DPH | 481,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 828,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 631,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 280,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 968,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 220,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 195,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 655,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |