











| Kód produktu: | PMPZEDUPA4CASE |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 142,412 € |
| Cena bez DPH: | 117,695 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 7,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Kov/Plast |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1460 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Skládací |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 117,695 € | 142,412 € | ||
| 3 + | 111,811 € | 135,291 € | ||
| 5 + | 105,926 € | 128,170 € | ||
| 10 + | 101,235 € | 122,494 € |
Mobilní oboustranný skládací stojan na letáky ZED UP na 6x A4 s odnosným kufrem
Stojan s plochami o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů. Nový profil stojanu vytváří ucelený atraktivní design.
Stojan ZED UP je navržen tak, aby nabízel dostupnost na letáky a katalogy ze všech stran a zároveň, aby zabíral minimum prostoru.
Kvalitní povrchová úprava z eloxovaného hliníku s kombinací Akrylátovho skla
Rozměr postaveného stojanu 1460x256x370 mm (VxŠxH)
Rozměr složeného stojanu 110x256x400 mm (VxŠxH)
Dodáváno včetně přepravního kufříku
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 117,695 € |
| Cena s DPH | 142,412 € |
| Cena bez DPH: | 139,918 € |
| Cena s DPH | 169,300 € |
| Cena bez DPH: | 28,642 € |
| Cena s DPH | 34,657 € |
| Cena bez DPH: | 286,008 € |
| Cena s DPH | 346,070 € |
| Cena bez DPH: | 7,490 € |
| Cena s DPH | 9,063 € |
| Cena bez DPH: | 283,210 € |
| Cena s DPH | 342,684 € |
| Cena bez DPH: | 344,362 € |
| Cena s DPH | 416,678 € |
| Cena bez DPH: | 74,609 € |
| Cena s DPH | 90,277 € |
| Cena bez DPH: | 136,214 € |
| Cena s DPH | 164,819 € |
| Cena bez DPH: | 192,346 € |
| Cena s DPH | 232,738 € |
| Cena bez DPH: | 227,119 € |
| Cena s DPH | 274,814 € |
| Cena bez DPH: | 75,844 € |
| Cena s DPH | 91,771 € |
| Cena bez DPH: | 426,379 € |
| Cena s DPH | 515,918 € |
| Cena bez DPH: | 7,654 € |
| Cena s DPH | 9,262 € |