











| Kód produktu: | PMPZEDUPA4CASE |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 460,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 860,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 7,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Kov/Plast |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1460 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Skládací |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 860,00 Kč | 3 460,60 Kč | ||
| 3 + | 2 717,00 Kč | 3 287,57 Kč | ||
| 5 + | 2 574,00 Kč | 3 114,54 Kč | ||
| 10 + | 2 460,00 Kč | 2 976,60 Kč |
Mobilní oboustranný skládací stojan na letáky ZED UP na 6x A4 s odnosným kufrem
Stojan s plochami o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů. Nový profil stojanu vytváří ucelený atraktivní design.
Stojan ZED UP je navržen tak, aby nabízel dostupnost na letáky a katalogy ze všech stran a zároveň, aby zabíral minimum prostoru.
Kvalitní povrchová úprava z eloxovaného hliníku s kombinací Akrylátovho skla
Rozměr postaveného stojanu 1460x256x370 mm (VxŠxH)
Rozměr složeného stojanu 110x256x400 mm (VxŠxH)
Dodáváno včetně přepravního kufříku
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 2 860,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 460,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 400,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 114,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 109,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 341,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 841,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 308,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 422,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 192,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,00 Kč |
| Cena s DPH | 301,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 954,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 458,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 604,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 280,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 968,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 294,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 693,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 048,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 592,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 136,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 514,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 461,94 Kč |