








| Kód produktu: | 486803 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 51,013 € |
| Cena bez DPH: | 42,159 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,395 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Barva: | Červená |
| Výška: | 446 mm |
| Šířka: | 323 mm |
| 1 Balení: | 5 ks |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na kovový podklad |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Cena bez DPH: | 42,159 € |
| Cena s DPH | 51,013 € |
| Cena bez DPH: | 29,885 € |
| Cena s DPH | 36,161 € |
| Cena bez DPH: | 24,959 € |
| Cena s DPH | 30,200 € |
| Cena bez DPH: | 12,931 € |
| Cena s DPH | 15,647 € |
| Cena bez DPH: | 42,159 € |
| Cena s DPH | 51,013 € |
| Cena bez DPH: | 15,640 € |
| Cena s DPH | 18,925 € |
| Cena bez DPH: | 20,690 € |
| Cena s DPH | 25,034 € |
| Cena bez DPH: | 13,629 € |
| Cena s DPH | 16,491 € |
| Cena bez DPH: | 8,498 € |
| Cena s DPH | 10,282 € |
| Cena bez DPH: | 27,217 € |
| Cena s DPH | 32,932 € |
| Cena bez DPH: | 49,795 € |
| Cena s DPH | 60,252 € |
| Cena bez DPH: | 36,782 € |
| Cena s DPH | 44,506 € |