



| Kód produktu: | SMWR |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 106,000 € |
| Cena bez DPH: | 87,603 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 508 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,3 kg |
| Rozměr poutače: | 80x480x108 mm |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 480 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Hloubka: | 108 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
Kuřácký Popelník na zeď - oválný s piktogramy
Designový nástěnný popelník s ochranou proti povětrnostním vlivům a zatékání vody. Vyrobeno pro použití na libovolném veřejném místě. Uzamykatelná speciálním klíčem. Provedení z leštěného hliníku.
| Cena bez DPH: | 126,359 € |
| Cena s DPH | 152,895 € |
| Cena bez DPH: | 96,993 € |
| Cena s DPH | 117,362 € |
| Cena bez DPH: | 939,209 € |
| Cena s DPH | 1 136,443 € |
| Cena bez DPH: | 110,791 € |
| Cena s DPH | 134,057 € |
| Cena bez DPH: | 96,993 € |
| Cena s DPH | 117,362 € |