





| Kód produktu: | SMWS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 117,025 € |
| Cena bez DPH: | 96,715 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 604 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,5 kg |
| Rozměr poutače: | 80x480x108 mm |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 480 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Hloubka: | 108 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
Kuřácký Popelník na zeď - čtvercový s piktogramy
Designový nástěnný popelník s ochranou proti povětrnostním vlivům a zatékání vody. Vyrobeno pro použití na libovolném veřejném místě. Uzamykatelná speciálním klíčem. Provedení z leštěného hliníku.
| Cena bez DPH: | 125,996 € |
| Cena s DPH | 152,455 € |
| Cena bez DPH: | 87,351 € |
| Cena s DPH | 105,695 € |
| Cena bez DPH: | 936,509 € |
| Cena s DPH | 1 133,176 € |
| Cena bez DPH: | 87,351 € |
| Cena s DPH | 105,695 € |
| Cena bez DPH: | 110,472 € |
| Cena s DPH | 133,671 € |