



| Kód produktu: | CHBELB70x90 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 52,205 € |
| Cena bez DPH: | 43,144 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 61 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,7 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 620x820 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Světle hnědá |
| Výška: | 900 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 43,144 € | 52,205 € | ||
| 10 + | 41,010 € | 49,622 € | ||
| 20 + | 38,834 € | 46,989 € | ||
| 50 + | 37,110 € | 44,903 € |
| Cena bez DPH: | 77,586 € |
| Cena s DPH | 93,879 € |
| Cena bez DPH: | 91,954 € |
| Cena s DPH | 111,264 € |
| Cena bez DPH: | 95,156 € |
| Cena s DPH | 115,139 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 91,954 € |
| Cena s DPH | 111,264 € |
| Cena bez DPH: | 89,286 € |
| Cena s DPH | 108,036 € |
| Cena bez DPH: | 30,131 € |
| Cena s DPH | 36,459 € |
| Cena bez DPH: | 13,875 € |
| Cena s DPH | 16,789 € |
| Cena bez DPH: | 16,872 € |
| Cena s DPH | 20,415 € |
| Cena bez DPH: | 34,483 € |
| Cena s DPH | 41,724 € |
| Cena bez DPH: | 20,402 € |
| Cena s DPH | 24,687 € |
| Cena bez DPH: | 35,427 € |
| Cena s DPH | 42,867 € |
| Cena bez DPH: | 43,144 € |
| Cena s DPH | 52,205 € |
| Cena bez DPH: | 25,287 € |
| Cena s DPH | 30,598 € |
| Cena bez DPH: | 35,427 € |
| Cena s DPH | 42,867 € |
| Cena bez DPH: | 35,427 € |
| Cena s DPH | 42,867 € |
| Cena bez DPH: | 43,144 € |
| Cena s DPH | 52,205 € |
| Cena bez DPH: | 25,287 € |
| Cena s DPH | 30,598 € |
| Cena bez DPH: | 25,287 € |
| Cena s DPH | 30,598 € |