



| Kód produktu: | 337323 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 157,772 € |
| Cena bez DPH: | 130,390 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 6,5 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Nerez |
| Výška: | 620 mm |
| Průměr: | 260 mm |
| Objem: | 17 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 82,875 € |
| Cena s DPH | 100,278 € |
| Cena bez DPH: | 81,848 € |
| Cena s DPH | 99,036 € |
| Cena bez DPH: | 5,585 € |
| Cena s DPH | 6,758 € |
| Cena bez DPH: | 81,848 € |
| Cena s DPH | 99,036 € |
| Cena bez DPH: | 30,801 € |
| Cena s DPH | 37,269 € |
| Cena bez DPH: | 82,875 € |
| Cena s DPH | 100,278 € |
| Cena bez DPH: | 115,483 € |
| Cena s DPH | 139,734 € |
| Cena bez DPH: | 81,848 € |
| Cena s DPH | 99,036 € |
| Cena bez DPH: | 125,996 € |
| Cena s DPH | 152,455 € |
| Cena bez DPH: | 115,483 € |
| Cena s DPH | 139,734 € |
| Cena bez DPH: | 65,092 € |
| Cena s DPH | 78,762 € |
| Cena bez DPH: | 82,875 € |
| Cena s DPH | 100,278 € |