





| Kód produktu: | ZPES50x70BLTOP |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 168,298 € |
| Cena bez DPH: | 139,089 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 114 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 11,17 kg |
| Rozměr prospektu: | B2 (500x700) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 497x702 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1120 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 740 mm |
| Formát: | B2 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 139,089 € | 168,298 € | ||
| 5 + | 132,158 € | 159,911 € | ||
| 10 + | 125,185 € | 151,473 € | ||
| 20 + | 119,647 € | 144,773 € |
Kovové áčko Elegant s rámem na plakát B2 s TOP kartou na logo či jiné sdělení - Černé
Díky ochranné fóliové kapse s magnetickými páskami se výměna plakátu stává naprosto snadným procesem.
Otvor pro prst z vnitřní části stojanu umožňuje jednodužší otevření krytu plakátu.
Těžké ocelové nohy zajišťují pevnou stabilitu.
V nabídce tohoto produktu jsou varianty A1 a B2
| Cena bez DPH: | 178,343 € |
| Cena s DPH | 215,795 € |
| Cena bez DPH: | 163,946 € |
| Cena s DPH | 198,374 € |
| Cena bez DPH: | 153,486 € |
| Cena s DPH | 185,719 € |
| Cena bez DPH: | 117,227 € |
| Cena s DPH | 141,845 € |
| Cena bez DPH: | 161,198 € |
| Cena s DPH | 195,049 € |