









| Kód produktu: | SCS3xA4C7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 354,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 599,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,58 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x308 mm |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 388 mm |
| Šířka: | 741 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 3x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 599,00 Kč | 4 354,79 Kč | ||
| 5 + | 3 419,00 Kč | 4 136,99 Kč | ||
| 10 + | 3 239,00 Kč | 3 919,19 Kč | ||
| 20 + | 3 095,00 Kč | 3 744,95 Kč |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 3xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barevném provedení Antracit s jemnou strukturou. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 7 533,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 114,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 568,00 Kč |
| Cena s DPH | 687,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,00 Kč |
| Cena s DPH | 802,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 917,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 665,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 434,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 776,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 568,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 911,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 102,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 560,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 310,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 005,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 620,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 960,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 049,46 Kč |