









| Kód produktu: | SCS3xA4C7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 178,695 € |
| Cena bez DPH: | 147,682 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,58 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x308 mm |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 388 mm |
| Šířka: | 741 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 3x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 147,682 € | 178,695 € | ||
| 5 + | 140,295 € | 169,757 € | ||
| 10 + | 132,909 € | 160,820 € | ||
| 20 + | 127,000 € | 153,670 € |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 3xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barevném provedení Antracit s jemnou strukturou. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 241,362 € |
| Cena s DPH | 292,048 € |
| Cena bez DPH: | 24,210 € |
| Cena s DPH | 29,294 € |
| Cena bez DPH: | 56,955 € |
| Cena s DPH | 68,916 € |
| Cena bez DPH: | 67,542 € |
| Cena s DPH | 81,726 € |
| Cena bez DPH: | 154,945 € |
| Cena s DPH | 187,483 € |
| Cena bez DPH: | 24,949 € |
| Cena s DPH | 30,188 € |
| Cena bez DPH: | 33,361 € |
| Cena s DPH | 40,366 € |
| Cena bez DPH: | 74,928 € |
| Cena s DPH | 90,663 € |
| Cena bez DPH: | 215,634 € |
| Cena s DPH | 260,917 € |
| Cena bez DPH: | 90,111 € |
| Cena s DPH | 109,034 € |
| Cena bez DPH: | 148,625 € |
| Cena s DPH | 179,837 € |
| Cena bez DPH: | 28,231 € |
| Cena s DPH | 34,160 € |