









| Kód produktu: | SCS2xA4C7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 645,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 013,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,96 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 440x308 mm |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 388 mm |
| Šířka: | 521 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 013,00 Kč | 3 645,73 Kč | ||
| 5 + | 2 863,00 Kč | 3 464,23 Kč | ||
| 10 + | 2 712,00 Kč | 3 281,52 Kč | ||
| 20 + | 2 591,00 Kč | 3 135,11 Kč |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 2xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barevném provedení Antracit s jemnou strukturou. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 653,00 Kč |
| Cena s DPH | 790,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 227,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 904,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 810,00 Kč |
| Cena s DPH | 980,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 755,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 566,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 944,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 204,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 666,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 403,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 747,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 214,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 570,00 Kč |
| Cena s DPH | 689,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 896,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 084,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 327,00 Kč |
| Cena s DPH | 395,67 Kč |