







| Kód produktu: | SCXS6xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 250,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 686,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 37 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,9 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x615 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 655 mm |
| Šířka: | 711 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 686,00 Kč | 3 250,06 Kč | ||
| 5 + | 2 552,00 Kč | 3 087,92 Kč | ||
| 10 + | 2 418,00 Kč | 2 925,78 Kč | ||
| 20 + | 2 310,00 Kč | 2 795,10 Kč |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 6xA4 - Černá
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 298,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 990,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 358,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 689,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 883,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 17 397,00 Kč |
| Cena s DPH | 21 050,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 578,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 959,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 332,00 Kč |
| Cena s DPH | 401,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 728,00 Kč |
| Cena s DPH | 880,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 214,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |