







| Kód produktu: | SCXS6xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 133,308 € |
| Cena bez DPH: | 110,172 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 37 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,9 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x615 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 655 mm |
| Šířka: | 711 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 110,172 € | 133,308 € | ||
| 5 + | 104,676 € | 126,658 € | ||
| 10 + | 99,180 € | 120,007 € | ||
| 20 + | 94,750 € | 114,647 € |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 6xA4 - Černá
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 8,121 € |
| Cena s DPH | 9,827 € |
| Cena bez DPH: | 155,947 € |
| Cena s DPH | 188,696 € |
| Cena bez DPH: | 100,082 € |
| Cena s DPH | 121,099 € |
| Cena bez DPH: | 98,031 € |
| Cena s DPH | 118,618 € |
| Cena bez DPH: | 368,294 € |
| Cena s DPH | 445,635 € |
| Cena bez DPH: | 15,628 € |
| Cena s DPH | 18,909 € |
| Cena bez DPH: | 35,316 € |
| Cena s DPH | 42,732 € |
| Cena bez DPH: | 79,081 € |
| Cena s DPH | 95,688 € |
| Cena bez DPH: | 90,238 € |
| Cena s DPH | 109,188 € |
| Cena bez DPH: | 40,771 € |
| Cena s DPH | 49,333 € |
| Cena bez DPH: | 15,792 € |
| Cena s DPH | 19,108 € |
| Cena bez DPH: | 47,457 € |
| Cena s DPH | 57,423 € |