


| Kód produktu: | 1709008400 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 22,045 € |
| Cena bez DPH: | 18,219 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,428 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 375 mm |
| Šířka: | 110 mm |
| Hloubka: | 265 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 18,219 € | 22,045 € | ||
| 10 + | 17,686 € | 21,400 € | ||
| 25 + | 17,111 € | 20,705 € | ||
| 50 + | 16,578 € | 20,059 € |
DURABLE Nástěnný zásobník na 2x A4 prospekty na výšku řady FLEXIPLUS - Transparentní
| Cena bez DPH: | 18,219 € |
| Cena s DPH | 22,045 € |
| Cena bez DPH: | 18,219 € |
| Cena s DPH | 22,045 € |
| Cena bez DPH: | 18,219 € |
| Cena s DPH | 22,045 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 12,146 € |
| Cena s DPH | 14,697 € |
| Cena bez DPH: | 26,016 € |
| Cena s DPH | 31,479 € |
| Cena bez DPH: | 35,700 € |
| Cena s DPH | 43,197 € |
| Cena bez DPH: | 134,838 € |
| Cena s DPH | 163,154 € |
| Cena bez DPH: | 6,524 € |
| Cena s DPH | 7,895 € |
| Cena bez DPH: | 103,857 € |
| Cena s DPH | 125,667 € |
| Cena bez DPH: | 182,191 € |
| Cena s DPH | 220,451 € |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| Cena s DPH | 15,193 € |
| Cena bez DPH: | 72,056 € |
| Cena s DPH | 87,188 € |
| Cena bez DPH: | 10,956 € |
| Cena s DPH | 13,257 € |
| Cena bez DPH: | 6,032 € |
| Cena s DPH | 7,299 € |
| Cena bez DPH: | 59,581 € |
| Cena s DPH | 72,094 € |