

| Kód produktu: | 1700014061 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,209 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 520 mm |
| Šířka: | 340 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 752,00 Kč | 909,92 Kč | ||
| 5 + | 729,00 Kč | 882,09 Kč | ||
| 10 + | 706,00 Kč | 854,26 Kč | ||
| 20 + | 684,00 Kč | 827,64 Kč |
DURABLE Nástěnný zásobník na 6x A4 prospekty na šířku řady FLEXIPLUS - Černý
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 350,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 986,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 033,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 825,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 838,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 514,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 461,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 952,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 721,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 027,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 242,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 544,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 531,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 062,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 219,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 894,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 058,00 Kč |
| Cena s DPH | 12 170,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 031,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 977,51 Kč |