

| Kód produktu: | 1700014061 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 37,353 € |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,209 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 520 mm |
| Šířka: | 340 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 30,870 € | 37,353 € | ||
| 5 + | 29,926 € | 36,211 € | ||
| 10 + | 28,982 € | 35,068 € | ||
| 20 + | 28,079 € | 33,975 € |
DURABLE Nástěnný zásobník na 6x A4 prospekty na šířku řady FLEXIPLUS - Černý
| Cena bez DPH: | 18,227 € |
| Cena s DPH | 22,054 € |
| Cena bez DPH: | 18,227 € |
| Cena s DPH | 22,054 € |
| Cena bez DPH: | 18,227 € |
| Cena s DPH | 22,054 € |
| Cena bez DPH: | 18,227 € |
| Cena s DPH | 22,054 € |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| Cena s DPH | 37,353 € |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| Cena s DPH | 37,353 € |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| Cena s DPH | 37,353 € |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| Cena s DPH | 37,353 € |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| Cena s DPH | 37,353 € |
| Cena bez DPH: | 9,852 € |
| Cena s DPH | 11,921 € |
| Cena bez DPH: | 29,228 € |
| Cena s DPH | 35,366 € |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| Cena s DPH | 37,353 € |
| Cena bez DPH: | 72,085 € |
| Cena s DPH | 87,223 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 34,729 € |
| Cena s DPH | 42,022 € |
| Cena bez DPH: | 340,558 € |
| Cena s DPH | 412,076 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 215,722 € |
| Cena s DPH | 261,024 € |
| Cena bez DPH: | 63,095 € |
| Cena s DPH | 76,345 € |
| Cena bez DPH: | 285,304 € |
| Cena s DPH | 345,218 € |
| Cena bez DPH: | 8,128 € |
| Cena s DPH | 9,835 € |