


| Kód produktu: | 1709014400 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,411 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 377 mm |
| Šířka: | 265 mm |
| Hloubka: | 112 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 444,00 Kč | 537,24 Kč | ||
| 10 + | 431,00 Kč | 521,51 Kč | ||
| 25 + | 417,00 Kč | 504,57 Kč | ||
| 50 + | 404,00 Kč | 488,84 Kč |
DURABLE Nástěnný zásobník na 2x A4 prospekty na šířku řady FLEXIPLUS - Transparentní
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 551,00 Kč |
| Cena s DPH | 666,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 607,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 364,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 306,00 Kč |
| Cena s DPH | 370,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,00 Kč |
| Cena s DPH | 182,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 139,00 Kč |
| Cena s DPH | 168,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 680,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 032,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 634,00 Kč |
| Cena s DPH | 767,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 435,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,00 Kč |
| Cena s DPH | 192,39 Kč |