















| Kód produktu: | UWCH0N0210 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4,467 € |
| Cena bez DPH: | 3,692 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 128 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,162 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | s úhlem 75° a 90° |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 20 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3,692 € | 4,467 € | ||
| 10 + | 3,568 € | 4,318 € | ||
| 30 + | 3,445 € | 4,169 € | ||
| 50 + | 3,240 € | 3,921 € |
Dvoustranný držák na menu z bukového dřeva o šířce 210 mm (A4) - Přírodní
• Držák je oboustranný na každé straně je jedna drážka, z nichž jedna je pod úhlem 90 stupňů a druhá 75 stupňů
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované se zaoblenými hranami, odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete kapsy na prospekty, nebo jiné tabulky do drážky
• Vhodné pro sítotisk: max. výška pro tisk je 18 mm
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku či vložit vlastní panel
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech 70 mm, 105 mm (A6) 150 mm (A5) a 210 mm (A4)
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, kaváren a barů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 2,666 € |
| Cena s DPH | 3,226 € |
| Cena bez DPH: | 8,039 € |
| Cena s DPH | 9,728 € |
| Cena bez DPH: | 3,445 € |
| Cena s DPH | 4,169 € |
| Cena bez DPH: | 14,274 € |
| Cena s DPH | 17,272 € |
| Cena bez DPH: | 14,479 € |
| Cena s DPH | 17,520 € |
| Cena bez DPH: | 2,871 € |
| Cena s DPH | 3,474 € |
| Cena bez DPH: | 10,172 € |
| Cena s DPH | 12,308 € |
| Cena bez DPH: | 6,194 € |
| Cena s DPH | 7,494 € |
| Cena bez DPH: | 132,034 € |
| Cena s DPH | 159,762 € |
| Cena bez DPH: | 1,723 € |
| Cena s DPH | 2,084 € |
| Cena bez DPH: | 4,307 € |
| Cena s DPH | 5,211 € |
| Cena bez DPH: | 9,188 € |
| Cena s DPH | 11,117 € |
| Cena bez DPH: | 117,022 € |
| Cena s DPH | 141,597 € |
| Cena bez DPH: | 3,692 € |
| Cena s DPH | 4,467 € |
| Cena bez DPH: | 2,584 € |
| Cena s DPH | 3,127 € |