



| Kód produktu: | M0860ONE |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,727 € |
| Cena bez DPH: | 9,692 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 324 ks |
| Termín dodání: | ihned |
| Hmotnost Netto: | 0,55 kg |
| Rozměr prospektu: | 140 mm |
| Specifikace: | od 1 ks |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 15 mm |
| Průměr: | 160 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,692 € | 11,727 € | ||
| 10 + | 8,789 € | 10,634 € | ||
| 30 + | 8,008 € | 9,690 € | ||
| 100 + | 7,269 € | 8,795 € |
Skleněný mincovník TOP GLASS 1 One
Dvojdílný mincovník je zhotovený z litého skla jehož zakřivení až 15 mm zabraňuje vypadávání mincí. Spodní část je vyhotovena z pařeného polyetylenu. Zabraňuje oděru plochy na kterou se mincovník umisťuje a zároveň funguje protiskluzově. Etiketa je vložena do meziprostoru. Skleněná plocha je vysoce odolná proti poškrábání.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
V případě odběru více kusů než je uvedeno nás kontaktujte pro výhodnější kalkulaci.
| Cena bez DPH: | 6,119 € |
| Cena s DPH | 7,404 € |
| Cena bez DPH: | 7,474 € |
| Cena s DPH | 9,044 € |
| Cena bez DPH: | 4,805 € |
| Cena s DPH | 5,814 € |
| Cena bez DPH: | 7,721 € |
| Cena s DPH | 9,342 € |
| Cena bez DPH: | 8,624 € |
| Cena s DPH | 10,435 € |
| Cena bez DPH: | 8,255 € |
| Cena s DPH | 9,988 € |
| Cena bez DPH: | 10,226 € |
| Cena s DPH | 12,373 € |
| Cena bez DPH: | 11,211 € |
| Cena s DPH | 13,566 € |
| Cena bez DPH: | 13,717 € |
| Cena s DPH | 16,597 € |
| Cena bez DPH: | 11,211 € |
| Cena s DPH | 13,566 € |
| Cena bez DPH: | 13,717 € |
| Cena s DPH | 16,597 € |
| Cena bez DPH: | 10,226 € |
| Cena s DPH | 12,373 € |
| Cena bez DPH: | 10,226 € |
| Cena s DPH | 12,373 € |
| Cena bez DPH: | 13,717 € |
| Cena s DPH | 16,597 € |