

| Kód produktu: | M0570ONE |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9,984 € |
| Cena bez DPH: | 8,251 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 73 ks |
| Termín dodání: | ihned |
| Hmotnost Netto: | 0,3 kg |
| Rozměr prospektu: | 160 mm |
| Specifikace: | od 1 ks |
| Barva: | Čirá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 25 mm |
| Průměr: | 175 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8,251 € | 9,984 € | ||
| 30 + | 7,512 € | 9,090 € | ||
| 50 + | 6,814 € | 8,245 € | ||
| 100 + | 6,199 € | 7,500 € |
Plastový mincovník RONDO EXPO One
Mincovník se skládá z odnímatelného topu se zvýšenými okraji proti vypadávání mincí a ze spodní části určené pro vystavení produktů. Produkty jsou umístěny v transparentním tvarovaném držáku, který chrání proti jeho posuvu. Mincovník je vyroben z vysoce transparentního, tvrdého akrylu. Základna je opatřena protiskluzovými pryžemi. Užití pro příklad: cigarety, žvýkačky, cukroví, káva, léky atd.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
| Cena bez DPH: | 6,117 € |
| Cena s DPH | 7,401 € |
| Cena bez DPH: | 7,471 € |
| Cena s DPH | 9,040 € |
| Cena bez DPH: | 4,803 € |
| Cena s DPH | 5,812 € |
| Cena bez DPH: | 7,718 € |
| Cena s DPH | 9,338 € |
| Cena bez DPH: | 8,621 € |
| Cena s DPH | 10,431 € |
| Cena bez DPH: | 9,688 € |
| Cena s DPH | 11,722 € |
| Cena bez DPH: | 10,222 € |
| Cena s DPH | 12,368 € |
| Cena bez DPH: | 8,621 € |
| Cena s DPH | 10,431 € |
| Cena bez DPH: | 8,498 € |
| Cena s DPH | 10,282 € |
| Cena bez DPH: | 7,718 € |
| Cena s DPH | 9,338 € |
| Cena bez DPH: | 10,427 € |
| Cena s DPH | 12,617 € |
| Cena bez DPH: | 9,278 € |
| Cena s DPH | 11,226 € |
| Cena bez DPH: | 13,998 € |
| Cena s DPH | 16,938 € |
| Cena bez DPH: | 9,401 € |
| Cena s DPH | 11,375 € |
| Cena bez DPH: | 7,471 € |
| Cena s DPH | 9,040 € |
| Cena bez DPH: | 8,498 € |
| Cena s DPH | 10,282 € |
| Cena bez DPH: | 6,117 € |
| Cena s DPH | 7,401 € |
| Cena bez DPH: | 7,143 € |
| Cena s DPH | 8,643 € |
| Cena bez DPH: | 5,829 € |
| Cena s DPH | 7,053 € |