


| Kód produktu: | M0560ONE |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 10,435 € |
| Cena bez DPH: | 8,624 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 54 ks |
| Termín dodání: | ihned |
| Hmotnost Netto: | 0,3 kg |
| Rozměr prospektu: | 155x155 mm |
| Specifikace: | od 1 ks |
| Barva: | Čirá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 15 mm |
| Šířka: | 175 mm |
| Hloubka: | 175 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8,624 € | 10,435 € | ||
| 30 + | 7,844 € | 9,491 € | ||
| 50 + | 7,146 € | 8,646 € | ||
| 100 + | 6,489 € | 7,851 € |
Plastový mincovník OPTIMA EXPO One
Dvojdílný Mincovník se skládá z odnímatelného topu se zvýšenými okraji proti vypadávání mincí a spodního dílu pro umístění 3D reklamy, či vlastních prezentačních produktů. Na dno lze vložit etiketu a do prostoru výrobky. Pro příklad cigarety, žvýkačky, cukroví, káva, léky atd.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
| Cena bez DPH: | 6,119 € |
| Cena s DPH | 7,404 € |
| Cena bez DPH: | 7,474 € |
| Cena s DPH | 9,044 € |
| Cena bez DPH: | 4,805 € |
| Cena s DPH | 5,814 € |
| Cena bez DPH: | 7,721 € |
| Cena s DPH | 9,342 € |
| Cena bez DPH: | 8,255 € |
| Cena s DPH | 9,988 € |
| Cena bez DPH: | 9,692 € |
| Cena s DPH | 11,727 € |
| Cena bez DPH: | 10,226 € |
| Cena s DPH | 12,373 € |
| Cena bez DPH: | 5,832 € |
| Cena s DPH | 7,056 € |
| Cena bez DPH: | 7,474 € |
| Cena s DPH | 9,044 € |
| Cena bez DPH: | 7,721 € |
| Cena s DPH | 9,342 € |
| Cena bez DPH: | 7,474 € |
| Cena s DPH | 9,044 € |
| Cena bez DPH: | 6,119 € |
| Cena s DPH | 7,404 € |
| Cena bez DPH: | 9,281 € |
| Cena s DPH | 11,230 € |
| Cena bez DPH: | 7,146 € |
| Cena s DPH | 8,646 € |
| Cena bez DPH: | 9,405 € |
| Cena s DPH | 11,379 € |
| Cena bez DPH: | 8,501 € |
| Cena s DPH | 10,286 € |
| Cena bez DPH: | 8,255 € |
| Cena s DPH | 9,988 € |
| Cena bez DPH: | 4,805 € |
| Cena s DPH | 5,814 € |
| Cena bez DPH: | 8,501 € |
| Cena s DPH | 10,286 € |