






| Kód produktu: | 197123 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 3 300,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 728,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,52 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 280 mm |
| Šířka: | 302 mm |
| Hloubka: | 118 mm |
| Typ zámku: | cylindrický |
| Cena bez DPH: | 2 266,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 741,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 685,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 458,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 971,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 174,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 918,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 530,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 604,00 Kč |
| Cena s DPH | 730,84 Kč |